SKRZYNKI NA BUTY  Jest 108 produktów.

na stronę
W magazynie
Biała skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Fresh " Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Szara skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Fresh " Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Szara skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Zygzak" Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Szara skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Pikownym" Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Biała skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Pikownym" Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Biała skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Zygzak" Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Opalana skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Pikownym" Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Opalana skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "SkajEco " Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Opalana skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Madras " Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Biała skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "SkajEco " Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Biała skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "Madras" Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
W magazynie
Szara skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem "SkajEco " Oryginalna skrzynka na buty z tapicerowanym siedziskiem wykonana w 100% ręcznie! Lekka i poręczna, pasująca do każdego rodzaju wnętrz z szerokim wachlarzem wzorów i kolorów. Wymiary: Szerokość: 80cm Głębokość: 30cm Wysokość: 47cm Wykonana z heblowanego i szlifowanego, suchego drewna.
85,00 zł
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów